Prisijungti

Apie mus

„Lords LB Asset Management“ yra Lietuvos Banko licencijuota investicijų valdymo bendrovė, nuo 2008 m. teikianti paslaugas instituciniams ir privatiems investuotojams. Iš viso „Lords LB Asset Management“ valdo 14 fondų: 9 nekilnojamojo turto fondus, 3 privataus kapitalo fondus ir 2 energetikos ir infrastruktūros fondus. Bendra fondų valdomo turto vertė 2017 m. gruodžio pabaigoje siekė 390 mln. eurų. „Lords LB Asset Management“ veikla yra licencijuojama ir prižiūrima Lietuvos banko, audituojama „PwC“ ir „KPMG“. Bendrovės fondų depozitoriumai yra SEB ir „Swedbank“ bankai.

„Lords LB Asset Management“ veikla yra licencijuojama ir prižiūrima Lietuvos banko. Valdymo įmonė turi teisę valdyti nekilnojamojo turto ir privataus kapitalo kolektyvinimo investavimo subjektus (licencija), kolektyvinio investavimo subjektus, įsteigtus pagal LR informuotiesiems investuotojams skirtų kolektyvinio investavimo subjektų įstatymą (licencija), profesionaliems investuotojams skirtus kolektyvinio  investavimo subjektus (licencija).

„Lords LB Asset Management“ veikla yra audituojama „PwC“ ir „KPMG“. Bendrovės fondų depozitoriumai yra SEB ir „Swedbank“ bankai.

Kontaktai

Tel. Nr.:+370 5 261 94 70
El-paštas:info@lordslb.lt
Adresas:Jogailos g. 4, LT-01116 Vilnius, Lietuva
Žiniasklaidai:justas.vaitkevicius@lordslb.lt