Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku” patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

SUTINKU

Prisijungti

Apie mus

„Lords LB Asset Management“ yra Lietuvos Banko licencijuota investicijų valdymo bendrovė, nuo 2008 m. teikianti paslaugas instituciniams ir privatiems investuotojams. „Lords LB Asset Management“ valdo šiuos kolektyvinio investavimo subjektus: 14 nekilnojamojo turto fondų, 1 privataus kapitalo fondą, 1 energetikos, 1 energetikos ir infrastruktūros fondą bei 3 investicines bendroves. Bendra kolektyvinių investavimo subjektų valdomo turto vertė 2023 m. gruodžio 31 d. siekė 1.09 mlrd. eurų. „Lords LB Asset Management“ veikla yra licencijuojama ir prižiūrima Lietuvos banko, audituojama  „KPMG“. Bendrovės fondų depozitoriumai yra SEB ir „Swedbank“ bankai.

„Lords LB Asset Management“ veikla yra licencijuojama ir prižiūrima Lietuvos banko. Valdymo įmonė turi teisę valdyti nekilnojamojo turto ir privataus kapitalo kolektyvinio investavimo subjektus (licencija), kolektyvinio investavimo subjektus, įsteigtus pagal LR informuotiesiems investuotojams skirtų kolektyvinio investavimo subjektų įstatymą (licencija), profesionaliems investuotojams skirtus kolektyvinio  investavimo subjektus (licencija).

Veiklos ataskaitos

Lords LB Asset Management

Kiti dokumentai

Pranešimas apie Valdymo įmonės atlyginimų politiką
2015
2016
2017
2018
2019
2020
Informacija apie Valdymo įmonės skundų valdymo procesą
2016
2021
Informacija apie investicinių sprendimų vykdymo politiką
2016
2021

Tvarumas

Pranešimas apie pagrindinio neigiamo poveikio tvarumui vertinimą ir kita su tvarumu susijusi informacija
2021
2022
2023
2024

Kontaktai

Tel. Nr.:+370 5 261 94 70
El-paštas:info@lordslb.lt
Adresas:Jogailos g. 4, LT-01116 Vilnius, Lietuva
Žiniasklaidai:press@lordslb.lt
Tvarumo klausimais:sustainability@lordslb.lt

Nuo 2015 m. „Lords LB Asset Management“ yra įsipareigojusi laikytis JTO Pasaulinio susitarimo atsakingų įmonių iniciatyvos ir jos principų žmogaus teisių, darbo, aplinkosaugos ir kovos su korupcija srityse.

UAB „Lords LB Asset Management“ (toliau – Valdymo įmonė) yra Lietuvoje registruota, Lietuvos banko licencijuota ir prižiūrima finansų įstaiga. Jei nenurodyta kitaip, Valdymo įmonės svetainėje pateikiama informacija yra tik informacinio pobūdžio ir jokiu būdu negali būti interpretuojama kaip siūlymas ar rekomendacija investuoti.