Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku” patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

SUTINKU

Prisijungti

Apie mus

„Lords LB Asset Management“ yra Lietuvos Banko licencijuota investicijų valdymo bendrovė, nuo 2008 m. teikianti paslaugas instituciniams ir privatiems investuotojams. „Lords LB Asset Management“ valdo šiuos kolektyvinio investavimo subjektus: 12 nekilnojamojo turto fondų, 2 privataus kapitalo fondus, 1 energetikos ir infrastruktūros fondą bei 1 investicinę bendrovę. Bendra fondų ir investicinės bendrovės valdomo turto vertė 2020 m. gruodžio 31 d. siekė 648,9 mln. eurų. „Lords LB Asset Management“ veikla yra licencijuojama ir prižiūrima Lietuvos banko, audituojama  „KPMG“. Bendrovės fondų depozitoriumai yra SEB ir „Swedbank“ bankai.

„Lords LB Asset Management“ veikla yra licencijuojama ir prižiūrima Lietuvos banko. Valdymo įmonė turi teisę valdyti nekilnojamojo turto ir privataus kapitalo kolektyvinio investavimo subjektus (licencija), kolektyvinio investavimo subjektus, įsteigtus pagal LR informuotiesiems investuotojams skirtų kolektyvinio investavimo subjektų įstatymą (licencija), profesionaliems investuotojams skirtus kolektyvinio  investavimo subjektus (licencija).

Veiklos ataskaitos

Lords LB Asset Management

Kiti dokumentai

Pranešimas apie Valdymo įmonės atlyginimų politiką
2015
Informaciją apie Valdymo įmonės skundų valdymo procesą
2016

Kontaktai

Tel. Nr.:+370 5 261 94 70
El-paštas:info@lordslb.lt
Adresas:Jogailos g. 4, LT-01116 Vilnius, Lietuva
Žiniasklaidai:press@lordslb.lt