Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku” patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

SUTINKU

Prisijungti

Pranešimai apie pažeidimus

UAB „ Lords LB Asset Management“ (toliau – Valdymo įmonė) vertina atsakomybę ir sąžiningumą bei savo veikloje laikosi aukščiausių etikos standartų. Jei įtariate, kad Valdymo įmonės darbuotojas, verslo partneris ar kitas susijęs asmuo pasielgė neetiškai arba jo elgesys neatitiko įstatymų, prašome pranešti mums. Valdymo įmonė užtikrina, kad gavus jūsų pranešimą, jis bus išnagrinėtas Valdymo įmonės atsakingų asmenų, laikantis konfidencialumo.

Veiksmai apie kuriuos reikėtų pranešti

Valdymo įmonė prašo pranešti apie darbuotojų, verslo partnerių ar kitų susijusių asmenų veiksmus, kurie:

 • pažeidžia įstatymus ir kitus teisės aktus, taip pat Valdymo įmonės politikas, tvarkas ar instrukcijas;
 • gali pakenkti Valdymo įmonės reputacijai;
 • gali pakenkti darbuotojų, klientų ar trečiųjų asmenų sveikatai ar saugumui;
 • gali pakenkti visuomenės interesams.

Pranešimo apie pažeidimą forma

Asmens duomenų apsaugos pažeidimo pranešimas

Jeigu manote, jog jūsų ar kito asmens duomenys tvarkomi neteisingai, įtariate ar nustatėte duomenų apsaugos pažeidimą, užpildykite formą žemiau.

Šioje formoje pateiki asmens duomenis tvarkomi vadovaujantis Valdymo Įmonės privatumo ir duomenų apsaugos tvarkomis. Užpildytas pranešimas bus persiųstas Valdymo Įmonės darbuotojui atsakingam už duomenų apsaugą (Duomenų Apsaugos Pareigūnui).

  Kliento skundas - pranešimas

  Ši forma skirta Valdymo įmonės klientams pateikti skundą, susijusį su Valdymo įmonės darbuotojų, verslo partnerių ar kitų susijusių asmenų veiksmais, kurie:

  • pažeidžia įstatymus ir kitus teisės aktus, taip pat Valdymo įmonės politikas, tvarkas ar instrukcijas;
  • gali pakenkti Valdymo įmonės reputacijai;
  • gali pakenkti darbuotojų, klientų ar trečiųjų asmenų sveikatai ar saugumui;
  • gali pakenkti visuomenės interesams.

  Užpildytas pranešimas bus persiųstas Valdymo įmonės darbuotojui, atsakingam už klientų skundų nagrinėjimą. Klientų skundai nagrinėjami ir informacija saugoma vadovaujantis Klientų skundų ir Duomenų apsaugos tvarkomis.

  Pranešimą galima pateikti anonimiškai, tačiau siekiant efektyvaus situacijos tyrimo, sudarant galimybę pasitikslinti įvykio aplinkybes ar pranešimo turinį, skatintume nurodyti savo kontaktinius duomenis ir įsipareigojame tinkamai saugoti Jūsų tapatybę. Atgalinis ryšys apie tyrimą bus teikiamas tik tuo atveju, jeigu nurodysite kontaktinius duomenis.

   Pranešėjo forma (whistleblower)

   Ši forma skirta pranešti apie bet kokius įtariamus ar įvykusius pažeidimus (pvz. teisės aktų ar vidinių tvarkų). Pranešimą gali pateikti Valdymo įmonės darbuotojai, partneriai, klientai ir tiekėjai.

   Naudojant formą, pranešėjo tapatybė yra saugoma įstatymų nustatyta tvarka. Pateiktas pranešimas yra persiunčiamas Valdymo įmonės darbuotojui atsakingam už pranešėjo formų nagrinėjimą (Atitikties pareigūnas). Pateikta informacija yra tvarkoma vadovaujantis Valdymo įmonės Veiklos organizavimo ir Duomenų apsaugos tvarkomis bei kitais dokumentais.

   Pranešimas gali būti teikiamas ir anonimiškai, tačiau anoniminio pranešimo pateikimas gali užkirsti kelią, tinkamai ištirti įvykį, sustabdyti pažeidimą ar pritaikyti tinkamas atsakomąsias priemones.

    Darbuotojų skundas (dėl darbo sąlygų)

    Šis pranešimas yra skirtas darbuotojams (ar tiekėjų/partnerių darbuotojams) pranešti apie netinkamas darbo sąlygas, netinkamą ar diskriminuojantį elgesį darbo vietoje, užgauliojimą, patyčias ar kitokį neetišką elgesį.

    Pranešimas yra adresuojamas Valdymo įmonės darbuotojui, atsakingam už darbuotojų skundų dėl darbo sąlygų nagrinėjimą (Darbo tarybos pirmininkas). Pranešimas nagrinėjamas vadovaujantis Veiklos organizavimo ir Asmens duomenų apsaugos tvarkomis ir kitais dokumentais.

     Kontaktai

     Tel. Nr.:+370 5 261 94 70
     El-paštas:info@lordslb.lt
     Adresas:Jogailos g. 4, LT-01116 Vilnius, Lietuva
     Žiniasklaidai:press@lordslb.lt
     Tvarumo klausimais:sustainability@lordslb.lt

     Nuo 2015 m. „Lords LB Asset Management“ yra įsipareigojusi laikytis JTO Pasaulinio susitarimo atsakingų įmonių iniciatyvos ir jos principų žmogaus teisių, darbo, aplinkosaugos ir kovos su korupcija srityse.

     UAB „Lords LB Asset Management“ (toliau – Valdymo įmonė) yra Lietuvoje registruota, Lietuvos banko licencijuota ir prižiūrima finansų įstaiga. Jei nenurodyta kitaip, Valdymo įmonės svetainėje pateikiama informacija yra tik informacinio pobūdžio ir jokiu būdu negali būti interpretuojama kaip siūlymas ar rekomendacija investuoti.